Ziemassvētku gaidās / Aktualitātes

VTP "Madliena" apmeklētāju ievērībai!!!

Sakarā ar to, ka Slimību profilakses un kontroles centrs no 2024.gada 12.janvāra ir izsludinājis gripas epidēmiju, un saskaņā ar aktualizētajām rekomendācijām gripas, Covid-19 un citu akūtu augšējo elpceļu infekciju (AAEI) profilakses pasākumiem sociālās aprūpes iestādēs Vispārējā tipa pansionātā "Madliena" no 17.01.2024. spēkā ir sekojoši ierobežojumi klientu apmeklētājiem:

Klientu apciemojumi tiek nodrošināti tikai atpūtas telpā (klientu istabiņās apciemojumi liegti), ciemošanās laikā jālieto individuālie aizsardzības līdzekļi (sejas maskas, bahilas);

Apciemojumi ir jāpiesaka, zvanot pa tālruni 65039666 vai 29226347, vai rakstot pansionats@ogresnovads.lv;

Apciemojumi tiek organizēti katru dienu no plkst. 9:00 līdz 18:00;

Ir iespēja klientiem nodot paciņas un sūtījumus;

Lūdzu, esam atbildīgi gan pret sevi, gan pret saviem tuviniekiem, draugiem, radiem! Sargāsim savu un līdzcilvēku veselību!

Paldies par sapratni un izturību! Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvanīt uz iepriekš minētajiem tālr.numuriem!

VTP "Madliena" administrācija

Kā jau daudzās ģimenēs, kolektīvos un namos, arī pansionātā “Madliena” decembris ir gada gaidītākais un rosīgākais laiks. Jau sākoties adventes laikam, gan pansionāta iemītnieki, kuru veselības stāvoklis to ļauj, gan darbinieki radoši darbojās, lai telpās ienestu svētku noskaņu. Šogad svētku noskaņas radīšanā palīdzēja arī kāda vairāku ģimeņu saime, dāvājot iestādei dažādas Ziemassvētku dekorācijas. Sirsnīgi pateicamies par sagādāto pārsteigumu un prieku pansionāta iemītnieku acīs! Par tradīciju kļuvis Kārļa Kažociņa Madlienas mūzikas un mākslas skolas audzēkņu koncerts adventes laikā. Neiztrūkstoša tradīcija katru gadu ir piparkūku cepšana, apvienojot gan kopīgu darbošanos, gan sirsnīgas sarunas, gan bērnības atmiņas. Kad māja izrotāta, pieskandināta mūzikas skaņām un piepildīta ar piparkūku smaržu, arī Ziemassvētki klāt.  Šogad Ziemassvētku pasākumā mūs sveica līnijdeju kopa “Aizvējš”, un pēc priekšnesuma turpinājās svinības ar klātiem galdiem, dziesmām, dzejoļiem un dāvanām, kā jau tas šajos svētkos pieklājas.

Svētki atnāk un aiziet, bet paliek prieks
Par svecēm, par egli un par dāvanām,
Par sirdi, ko cilvēks cilvēkam neaizliedz,
Dvēselei mācot baltākai būt.
Un tad vairs nav svarīgi,
Ir vai nav balts, pūkains sniegs –
Ceļš  tiek atvērts gaišākām domām!

Priecīgus un gaišus Ziemassvētkus katrā ģimenē vēlot,

VTP “Madliena” administrācija

 

Iemītnieku uzņemšana

Mēs uzņemam pensijas vecuma personas un invalīdus ar fiziska rakstura traucējumiem, kuriem nepieciešama diennakts sociālā aprūpe. Ja sociālo pakalpojumu nav iespējams nodrošināt uzreiz, mēs nodrošinām klientu reģistrēšanu rindā.
+371 65020920; +371 29226347
pansionats@ogresnovads.lv