Ciemos draugi no Ropažu pansionāta / Aktualitātes

VTP "Madliena" apmeklētāju ievērībai!!!

Sakarā ar to, ka Slimību profilakses un kontroles centrs no 2024.gada 12.janvāra ir izsludinājis gripas epidēmiju, un saskaņā ar aktualizētajām rekomendācijām gripas, Covid-19 un citu akūtu augšējo elpceļu infekciju (AAEI) profilakses pasākumiem sociālās aprūpes iestādēs Vispārējā tipa pansionātā "Madliena" no 17.01.2024. spēkā ir sekojoši ierobežojumi klientu apmeklētājiem:

Klientu apciemojumi tiek nodrošināti tikai atpūtas telpā (klientu istabiņās apciemojumi liegti), ciemošanās laikā jālieto individuālie aizsardzības līdzekļi (sejas maskas, bahilas);

Apciemojumi ir jāpiesaka, zvanot pa tālruni 65039666 vai 29226347, vai rakstot pansionats@ogresnovads.lv;

Apciemojumi tiek organizēti katru dienu no plkst. 9:00 līdz 18:00;

Ir iespēja klientiem nodot paciņas un sūtījumus;

Lūdzu, esam atbildīgi gan pret sevi, gan pret saviem tuviniekiem, draugiem, radiem! Sargāsim savu un līdzcilvēku veselību!

Paldies par sapratni un izturību! Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvanīt uz iepriekš minētajiem tālr.numuriem!

VTP "Madliena" administrācija

Šā gada 4. jūnijā Madlienas pansionātā ciemojās VSAC “Zemgale” filiāles “Ropaži” iemītnieki. Datums nav izvēlēts nejauši, jo tradicionāli jūnija sākumā tika organizētas senioru sporta spēles, kas gan pēdējos gados zināmu iemeslu dēļ tika mazliet piemirstas.  Tāpēc šoreiz bija padomāts arī par dažādām aktivitātēm vairākās “stacijās”. Pēc izkustēšanās Ropažu pansionāta iemītnieki sniedza koncertu, cepām desiņas un baudījām cienastu, kas ārā bērzu un liepu pavēnī garšo pavisam citādi nekā ikdienas maltītes. Taču vislielāko prieku gan pansionāta “Madliena” iemītniekiem, gan viesiem sniedza kopīga sadziedāšanās. Jau savlaicīgi mūsu senioriem tika dots uzdevums izdomāt, kuras dziesmas viņi vēlētos kopīgi izdziedāt, un kopā skanēja lieliski. Tik daudz jauku emociju, un top idejas atbildes vizītei Ropažos.

Iemītnieku uzņemšana

Mēs uzņemam pensijas vecuma personas un invalīdus ar fiziska rakstura traucējumiem, kuriem nepieciešama diennakts sociālā aprūpe. Ja sociālo pakalpojumu nav iespējams nodrošināt uzreiz, mēs nodrošinām klientu reģistrēšanu rindā.
+371 65020920; +371 29226347
pansionats@ogresnovads.lv