Madlienas pansionāts aicina uz ģimenes un draugu dienu / Aktualitātes

VTP "Madliena" apmeklētāju ievērībai!!!

Sakarā ar to, ka Slimību profilakses un kontroles centrs no 2024.gada 12.janvāra ir izsludinājis gripas epidēmiju, un saskaņā ar aktualizētajām rekomendācijām gripas, Covid-19 un citu akūtu augšējo elpceļu infekciju (AAEI) profilakses pasākumiem sociālās aprūpes iestādēs Vispārējā tipa pansionātā "Madliena" no 17.01.2024. spēkā ir sekojoši ierobežojumi klientu apmeklētājiem:

Klientu apciemojumi tiek nodrošināti tikai atpūtas telpā (klientu istabiņās apciemojumi liegti), ciemošanās laikā jālieto individuālie aizsardzības līdzekļi (sejas maskas, bahilas);

Apciemojumi ir jāpiesaka, zvanot pa tālruni 65039666 vai 29226347, vai rakstot pansionats@ogresnovads.lv;

Apciemojumi tiek organizēti katru dienu no plkst. 9:00 līdz 18:00;

Ir iespēja klientiem nodot paciņas un sūtījumus;

Lūdzu, esam atbildīgi gan pret sevi, gan pret saviem tuviniekiem, draugiem, radiem! Sargāsim savu un līdzcilvēku veselību!

Paldies par sapratni un izturību! Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvanīt uz iepriekš minētajiem tālr.numuriem!

VTP "Madliena" administrācija

      Ciemošanās ir satikšanās ar sev tuvu cilvēku, ielejot viņā atkalredzēšanās prieku.  Uzklausīt savu tuvinieku, kopā atcerēties, pasmaidīt,  varbūt noraust asaru un mierināt viņu. Reizēm vienkārši paturēt roku un būt blakus, pat klusējot. Sniegt nedalītu uzmanību savam tuviniekam, izrādīt patiesu interesi, uzsvaru liekot uz cilvēka emocionālo piepildījumu, lai viņš sajustu sirds siltumu no saviem mīļajiem un tādējādi justos mīlēts, vajadzīgs un piederīgs.

      Lai veicinātu pansionātā dzīvojošo iemītnieku un viņu tuvinieku ģimenisko saišu uzturēšanu, Vispārējā tipa pansionāts “Madliena” organizē ģimenes un draugu dienu š.g. 15.jūlijā plkst.10:00. Pasākuma ietvaros paredzēta tikšanās ar speciālistu komandu, apmeklētājiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus, kā arī – ciemošanās ar saviem tuviniekiem. Apmeklētājus lūdzam pieteikties pa tālruni 29226347.

Iemītnieku uzņemšana

Mēs uzņemam pensijas vecuma personas un invalīdus ar fiziska rakstura traucējumiem, kuriem nepieciešama diennakts sociālā aprūpe. Ja sociālo pakalpojumu nav iespējams nodrošināt uzreiz, mēs nodrošinām klientu reģistrēšanu rindā.
+371 65020920; +371 29226347
pansionats@ogresnovads.lv