Madlienas pansionātā – atbalsta suns jeb kanisterapija / Aktualitātes

VTP "Madliena" apmeklētāju ievērībai!!!

Sakarā ar to, ka Slimību profilakses un kontroles centrs no 2024.gada 12.janvāra ir izsludinājis gripas epidēmiju, un saskaņā ar aktualizētajām rekomendācijām gripas, Covid-19 un citu akūtu augšējo elpceļu infekciju (AAEI) profilakses pasākumiem sociālās aprūpes iestādēs Vispārējā tipa pansionātā "Madliena" no 17.01.2024. spēkā ir sekojoši ierobežojumi klientu apmeklētājiem:

Klientu apciemojumi tiek nodrošināti tikai atpūtas telpā (klientu istabiņās apciemojumi liegti), ciemošanās laikā jālieto individuālie aizsardzības līdzekļi (sejas maskas, bahilas);

Apciemojumi ir jāpiesaka, zvanot pa tālruni 65039666 vai 29226347, vai rakstot pansionats@ogresnovads.lv;

Apciemojumi tiek organizēti katru dienu no plkst. 9:00 līdz 18:00;

Ir iespēja klientiem nodot paciņas un sūtījumus;

Lūdzu, esam atbildīgi gan pret sevi, gan pret saviem tuviniekiem, draugiem, radiem! Sargāsim savu un līdzcilvēku veselību!

Paldies par sapratni un izturību! Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvanīt uz iepriekš minētajiem tālr.numuriem!

VTP "Madliena" administrācija

Kanisterapija ir terapijas metode, kas pastiprina rehabilitācijas efektivitāti, izmantojot speciāli selekcionētu un apmācītu suni, kuru vada kvalificēts speciālists kanisterapijā. Kanisterapija palīdz uzlabot cilvēku fizisko, emocionālo un sociālo labklājību. To pielieto gan bērniem, gan pieaugušajiem. Un ne bez iemesla, jo katrs taču zina, cik daudz prieka sniedz suns, kurš sagaida saimnieku mājās, lēkādams, luncinādams asti un cenšoties nolaizīt saimniekam muti, vai kaķis, kurš, ieritinājies klēpī, mīlīgi murrā. Roka pati sniedzas paglaudīt suņa mīksto kažoku, un, kad suns uzticīgi ieliek galvu klēpī, apliecinot – tu esi mans draugs, ap sirdi kļūst tik silti un mīļi. Saka taču, ka suns ir cilvēka labākais draugs! Un tā š.g. 28.martā pie mums viesojās atbalsta suns Kali ar saviem saimniekiem.  Tik daudz smaidu un prieka, tik daudz pozitīvu emociju!  Esam gandarīti un pateicīgi, ka arī mūsu klientiem bija iespēja iepazīt šo terapijas veidu, un ceram uz turpmāku ilgtermiņa sadarbību.

 

Iemītnieku uzņemšana

Mēs uzņemam pensijas vecuma personas un invalīdus ar fiziska rakstura traucējumiem, kuriem nepieciešama diennakts sociālā aprūpe. Ja sociālo pakalpojumu nav iespējams nodrošināt uzreiz, mēs nodrošinām klientu reģistrēšanu rindā.
+371 65020920; +371 29226347
pansionats@ogresnovads.lv