Kas to Lieldienu daudzināja / Aktualitātes

VTP "Madliena" apmeklētāju ievērībai!!!

Sakarā ar to, ka Slimību profilakses un kontroles centrs no 2024.gada 12.janvāra ir izsludinājis gripas epidēmiju, un saskaņā ar aktualizētajām rekomendācijām gripas, Covid-19 un citu akūtu augšējo elpceļu infekciju (AAEI) profilakses pasākumiem sociālās aprūpes iestādēs Vispārējā tipa pansionātā "Madliena" no 17.01.2024. spēkā ir sekojoši ierobežojumi klientu apmeklētājiem:

Klientu apciemojumi tiek nodrošināti tikai atpūtas telpā (klientu istabiņās apciemojumi liegti), ciemošanās laikā jālieto individuālie aizsardzības līdzekļi (sejas maskas, bahilas);

Apciemojumi ir jāpiesaka, zvanot pa tālruni 65039666 vai 29226347, vai rakstot pansionats@ogresnovads.lv;

Apciemojumi tiek organizēti katru dienu no plkst. 9:00 līdz 18:00;

Ir iespēja klientiem nodot paciņas un sūtījumus;

Lūdzu, esam atbildīgi gan pret sevi, gan pret saviem tuviniekiem, draugiem, radiem! Sargāsim savu un līdzcilvēku veselību!

Paldies par sapratni un izturību! Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvanīt uz iepriekš minētajiem tālr.numuriem!

VTP "Madliena" administrācija

Paveries debesīs, ieklausies vējā,
Jūti, kā mostas puķe un strauts,

Lieldienu rīta dzīvības dziesmu,
Mūža garumā sadzirdēt ļauts.

Šogad daba mums dāvājusi agru un saulainu pavasari. Kaut rīti ir dzestri, kā jau pavasarī tas pienākas, saulīte griežas uz vasaras pusi, un par to mums liecina pavasara svētki – Lieldienas.  Lai svētku sajūtu ielaistu mājās, svētkiem ir jāgatavojas, tāpēc jau marta sākumā radošajās nodarbībās sākām gatavot tematiskus dekorus telpu rotāšanai. Lieldienu nedēļu iesākām ar olu krāsošanu, lai vēlāk varētu sarīkot olu kaujas.  Kad telpas ir izdekorētas un olas nokrāsotas, tad ir pienācis laiks lustēties! Pēc pansionāta “Madliena” direktores I.Rudzgailes svinīgās uzrunas un apsveikuma vārdiem, mielojāmies ar sarūpēto cienastu, notika olu kaujas, minējām mīklas – gan sen zināmas, gan īstus prāta mežģus, atcerējāmies Lieldienu svinēšanas tradīcijas no bērnības un laika, kad pašu bērni bija mazi. Bet Zaļajā ceturtdienā pansionāta pagalms sabira pilns ar bērnu čalām. Mūsu mazie draugi no Madlienas pirmsskolas izglītības iestādes “Taurenītis” devās zaķim pa pēdām, un, tavu brīnumu, zaķis bija sabēris pilnu pagalmu ar olām un konfektēm. Cik daudz prieka gan lieliem, gan maziem!    

Iemītnieku uzņemšana

Mēs uzņemam pensijas vecuma personas un invalīdus ar fiziska rakstura traucējumiem, kuriem nepieciešama diennakts sociālā aprūpe. Ja sociālo pakalpojumu nav iespējams nodrošināt uzreiz, mēs nodrošinām klientu reģistrēšanu rindā.
+371 65020920; +371 29226347
pansionats@ogresnovads.lv