Jaunums pansionātā “Madliena” – siltumnīca / Aktualitātes

VTP "Madliena" apmeklētāju ievērībai!!!

Sakarā ar to, ka Slimību profilakses un kontroles centrs no 2024.gada 12.janvāra ir izsludinājis gripas epidēmiju, un saskaņā ar aktualizētajām rekomendācijām gripas, Covid-19 un citu akūtu augšējo elpceļu infekciju (AAEI) profilakses pasākumiem sociālās aprūpes iestādēs Vispārējā tipa pansionātā "Madliena" no 17.01.2024. spēkā ir sekojoši ierobežojumi klientu apmeklētājiem:

Klientu apciemojumi tiek nodrošināti tikai atpūtas telpā (klientu istabiņās apciemojumi liegti), ciemošanās laikā jālieto individuālie aizsardzības līdzekļi (sejas maskas, bahilas);

Apciemojumi ir jāpiesaka, zvanot pa tālruni 65039666 vai 29226347, vai rakstot pansionats@ogresnovads.lv;

Apciemojumi tiek organizēti katru dienu no plkst. 9:00 līdz 18:00;

Ir iespēja klientiem nodot paciņas un sūtījumus;

Lūdzu, esam atbildīgi gan pret sevi, gan pret saviem tuviniekiem, draugiem, radiem! Sargāsim savu un līdzcilvēku veselību!

Paldies par sapratni un izturību! Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvanīt uz iepriekš minētajiem tālr.numuriem!

VTP "Madliena" administrācija

Iestājoties pavasarim, latvieša iekšējais pulkstenis tikšķ: “Laiks dārza darbiem!” Arī pansionāta iemītnieku vidū ir dārza entuziasti, kuriem rosīšanās pa dobēm visu dzīvi ir bijusi nozīmīga. Vēlme darboties ar augiem nav zudusi arī šobrīd, dzīvojot pansionātā, un sezonas laikā tiek sēti un piķēti puķu dēsti, zaļumi, uz balkona podos audzēti tomāti un gurķi, un loloti istabas augi, taču mums nebija iespējams pilnībā nodrošināt piemērotus apstākļus šādām aktivitātēm.

Tāpēc šogad mēs dārza darbu sezonai gatavojāmies savlaicīgi, un NSUS labdarības biedrības Finanšu fonda ietvaros šā gada martā saņēmām polikarbonāta siltumnīcu. Siltumnīcu paredzēts izmantot gan klientiem brīvā laika pavadīšanai un kustību aktivitāšu nodrošināšanai, gan dārzkopības aktivitātēm rehabilitācijas ietvaros, un siltumnīcas durvju platums plānots tāds, lai tajā varētu ērti iebraukt arī cilvēki ratiņkrēslā. Dārzkopības aktivitātes veicina fizisko funkciju attīstīšanu, kognitīvo funkciju uzlabošanu, socializēšanos, ļauj aizmirsties un sniedz gandarījuma sajūtu.

Siltumnīca ir uzstādīta, augsne sagatavota un pirmie siltumnīcā ir iedzīvojušies lociņi, dilles, salāti un tomāti, un tiek plānoti jau nākamie darbiņi. Pie siltumnīcas ir novietotas arī augstās dobes, lai katrs var darboties atbilstoši savām spējām un vēlmēm.

Esam gandarīti sagādāt mūsu klientiem šo iespēju, un sakām lielu, sirsnīgu paldies NSUS labdarības biedrībai, biedrības vadītājai Līgai Uzulniecei un ziedotājiem, kā arī adamo.lv par mūsu ieceres īstenošanos.

 

 

Iemītnieku uzņemšana

Mēs uzņemam pensijas vecuma personas un invalīdus ar fiziska rakstura traucējumiem, kuriem nepieciešama diennakts sociālā aprūpe. Ja sociālo pakalpojumu nav iespējams nodrošināt uzreiz, mēs nodrošinām klientu reģistrēšanu rindā.
+371 65020920; +371 29226347
pansionats@ogresnovads.lv