Īstenots projekts “Madlienas pansionāta iemītniekiem” / Aktualitātes

VTP "Madliena" apmeklētāju ievērībai!!!

Sakarā ar to, ka Slimību profilakses un kontroles centrs no 2024.gada 12.janvāra ir izsludinājis gripas epidēmiju, un saskaņā ar aktualizētajām rekomendācijām gripas, Covid-19 un citu akūtu augšējo elpceļu infekciju (AAEI) profilakses pasākumiem sociālās aprūpes iestādēs Vispārējā tipa pansionātā "Madliena" no 17.01.2024. spēkā ir sekojoši ierobežojumi klientu apmeklētājiem:

Klientu apciemojumi tiek nodrošināti tikai atpūtas telpā (klientu istabiņās apciemojumi liegti), ciemošanās laikā jālieto individuālie aizsardzības līdzekļi (sejas maskas, bahilas);

Apciemojumi ir jāpiesaka, zvanot pa tālruni 65039666 vai 29226347, vai rakstot pansionats@ogresnovads.lv;

Apciemojumi tiek organizēti katru dienu no plkst. 9:00 līdz 18:00;

Ir iespēja klientiem nodot paciņas un sūtījumus;

Lūdzu, esam atbildīgi gan pret sevi, gan pret saviem tuviniekiem, draugiem, radiem! Sargāsim savu un līdzcilvēku veselību!

Paldies par sapratni un izturību! Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvanīt uz iepriekš minētajiem tālr.numuriem!

VTP "Madliena" administrācija

Madlienas pagastā Ogres novada pašvaldības projektu konkursa “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā” ietvaros ir īstenots projekts “Madlienas pansionāta iemītniekiem”. Projekta mērķis ir uzlabot Vispārējā tipa pansionāta “Madliena” iemītnieku iespējas pavadīt laiku ārā svaigā gaisā un uzlabot kultūras pasākumu norisi ārtelpā pansionāta zaļajā zonā. Projekta mērķa sasniegšanai par pašvaldības piešķirto finansējumu tika iegādāti un uzstādīti seši masīvkoka soli ar atzveltnēm un pārvietojama āra grīda (septiņi savstarpēji savienojami koka paliktņi 2x2m).

Soli ir novietoti terasē pie pansionāta, kur iemītnieki visbiežāk uzturas, risinot sarunas un vērojot norises, kā arī satiekoties ar saviem mīļajiem.

Pārvietojamā āra grīda turpmāk dos iespēju dažādot pasākumu klāstu, uzaicinot gan dejotājus, gan dziedātājus, kā arī nodrošinās māksliniekiem piemērotus apstākļus priekšesumu sniegšanai ārtelpā. Tas ir īpaši svarīgi Covid-19 pandēmijas laikā noteikto pulcēšanās ierobežojumu un epidemioloģiskās drošības noteikumu dēļ. Pārvietojamo āra grīdu kā pirmie mākslinieki iedancoja Madlienas kultūras nama līnijdejotāju grupa “Kaprīze”, un pēc tam pansionāta iemītnieki baudīja pikniku. Paldies dejotājām par sniegumu un dāvāto prieku!

Paldies iedzīvotāju grupai “Saulriets” un Ogres novada pašvaldībai!

Iemītnieku uzņemšana

Mēs uzņemam pensijas vecuma personas un invalīdus ar fiziska rakstura traucējumiem, kuriem nepieciešama diennakts sociālā aprūpe. Ja sociālo pakalpojumu nav iespējams nodrošināt uzreiz, mēs nodrošinām klientu reģistrēšanu rindā.
+371 65020920; +371 29226347
pansionats@ogresnovads.lv