2023.gads mūsmājās ir iesācies sirsnīgi / Aktualitātes

VTP "Madliena" apmeklētāju ievērībai!!!

Sakarā ar to, ka Slimību profilakses un kontroles centrs no 2024.gada 12.janvāra ir izsludinājis gripas epidēmiju, un saskaņā ar aktualizētajām rekomendācijām gripas, Covid-19 un citu akūtu augšējo elpceļu infekciju (AAEI) profilakses pasākumiem sociālās aprūpes iestādēs Vispārējā tipa pansionātā "Madliena" no 17.01.2024. spēkā ir sekojoši ierobežojumi klientu apmeklētājiem:

Klientu apciemojumi tiek nodrošināti tikai atpūtas telpā (klientu istabiņās apciemojumi liegti), ciemošanās laikā jālieto individuālie aizsardzības līdzekļi (sejas maskas, bahilas);

Apciemojumi ir jāpiesaka, zvanot pa tālruni 65039666 vai 29226347, vai rakstot pansionats@ogresnovads.lv;

Apciemojumi tiek organizēti katru dienu no plkst. 9:00 līdz 18:00;

Ir iespēja klientiem nodot paciņas un sūtījumus;

Lūdzu, esam atbildīgi gan pret sevi, gan pret saviem tuviniekiem, draugiem, radiem! Sargāsim savu un līdzcilvēku veselību!

Paldies par sapratni un izturību! Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvanīt uz iepriekš minētajiem tālr.numuriem!

VTP "Madliena" administrācija

Pēc tumšas un drūmas 2022.gada nogales, kad svētku prieku laupīja slimošana, janvārī lustējāmies Ziemas ballē. Aizgaiņāt skumjās domas palīdzēja Madlienas kultūras nama līnijdeju kolektīva dejotājas, radot iespaidu, ka esam ierauti īstā sniegpārslu dejā. Pēc priekšnesumiem baudījām mielastu, dziedājām dziesmas, skaitījām dzejoļus, plēsām jokus, un sirsnīgā uzrunā visus sveica un stipru veselību Jaunajā gadā vēlēja iestādes direktore I.Rudzgaile.

Februāris izsenis zināms kā Sveču mēnesis, bet mūsdienās to biežāk dēvē par Mīlestības mēnesi. Un kurš gan ir teicis, ka seniori nesvin Valentīna dienu? Mēs svinam, un tāpēc jau savlaicīgi tika gatavots svētku tematikai atbilstošs telpu noformējums, radošajās nodarbībās tika zīmētas, krāsotas, līmētas un veidotas dažādas sirdis. Katram, kurš vēlējās, bija iespēja nofotogtafēties izveidotajā fotostūrītī. 14.februārī, tieši Valentīna dienā, īstu ballīti iegrieza akordeonists Uldis Vabulis, sniedzot koncertu vairāku stundu garumā un izdziedot visiem zināmas un mīļas latviešu estrādes (un ne tikai) dziesmas. Daži kungi, nespējot pretoties mūzikas ritmiem, uzlūdza dāmas uz deju. Pasākums izdevās tik sirsnīgs, ka iemītnieki par to runāja visu nedēļu un atceras vēl šobrīd.

Savukārt pirmais pavasara mēnesis marts, kurš gan šogad ir netipiski sniegots, nāk ar vēl kādiem jaukiem svētkiem – Starptautisko sieviešu dienu, kuru katru gadu atzīmējam arī pansionātā “Madliena”. Arī šogad Sieviešu dienā koncertu sniedza mūsu ilggadējais draugs mūziķis Normunds Jakušonoks. Pasākumu vēl jo īpašāku padarīja un dāmu sirdis aizkustināja Normunda Jakušonoka individuāls apsveikums katrai dāmai, pasniedzot skaistu tulpi. Viņu sejās atplauka neviltots smaids, un pēc koncerta ziedi vāzē vēl atgādina par šo skaisto kopābūšanu.

Gaidīsim saulainu pavasari un atkal būsim kopā nākamajos svētkos un notikumos!

 

Iemītnieku uzņemšana

Mēs uzņemam pensijas vecuma personas un invalīdus ar fiziska rakstura traucējumiem, kuriem nepieciešama diennakts sociālā aprūpe. Ja sociālo pakalpojumu nav iespējams nodrošināt uzreiz, mēs nodrošinām klientu reģistrēšanu rindā.
+371 65020920; +371 29226347
pansionats@ogresnovads.lv