2023.gads mūsmājās ir iesācies sirsnīgi / Aktualitātes

VTP "Madliena" apmeklētāju ievērībai!

Kaut arī šobrīd epidemioloģiskā situācija valstī un pasaulē ir uzlabojus, lai preventīvi novērstu Covid-19 infekcijas izplatības risku ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās (turpmāk – SAC), atsevišķi ierobežojumi ir saglabāti arī šobrīd, tajā skaitā arī attiecībā uz SAC klientu tuvinieku apmeklējumiem:
1. Neapmeklēt piederīgos, ja ir Covid -19 raksturīgie simptomi un elpceļu infekcijas slimības pazīmes;
2. Apmeklējumi tiek organizēti laikā no plkst. 8:00 līdz 18:00, apciemojumu iepriekš piesakot pa tālruni 29226347, 65020922. Ārpus norādītā laika apmeklējumi tikai izņēmuma gadījumos, iepriekš saskaņojot pa norādītajiem tālruņiem;
3. Ja klienta veselības stāvoklis to atļauj, tad tikšanās tiek organizēta atpūtas telpā vai ārā (atbilstošos laikapstākļos), citos gadījumos – klienta istabiņā;
4. Apciemojuma laiks klienta istabiņā ir līdz 60 min, vienā apciemojuma reizē ne vairāk kā divas personas;
5. Ja istabiņā ir vairāki iemītnieki, ievērot citu klientu privātumu (klientu ēdināšanas un aprūpes laikā apmeklējums liegts);
6. Ja tuviniekiem ir vēlme tuvāk iepazīties ar iestādi, tās telpām, lūgums to iepriekš saskaņot ar iestādes direktoru, tālrunis 65020920.
VTP "Madliena" administrācija

Pēc tumšas un drūmas 2022.gada nogales, kad svētku prieku laupīja slimošana, janvārī lustējāmies Ziemas ballē. Aizgaiņāt skumjās domas palīdzēja Madlienas kultūras nama līnijdeju kolektīva dejotājas, radot iespaidu, ka esam ierauti īstā sniegpārslu dejā. Pēc priekšnesumiem baudījām mielastu, dziedājām dziesmas, skaitījām dzejoļus, plēsām jokus, un sirsnīgā uzrunā visus sveica un stipru veselību Jaunajā gadā vēlēja iestādes direktore I.Rudzgaile.

Februāris izsenis zināms kā Sveču mēnesis, bet mūsdienās to biežāk dēvē par Mīlestības mēnesi. Un kurš gan ir teicis, ka seniori nesvin Valentīna dienu? Mēs svinam, un tāpēc jau savlaicīgi tika gatavots svētku tematikai atbilstošs telpu noformējums, radošajās nodarbībās tika zīmētas, krāsotas, līmētas un veidotas dažādas sirdis. Katram, kurš vēlējās, bija iespēja nofotogtafēties izveidotajā fotostūrītī. 14.februārī, tieši Valentīna dienā, īstu ballīti iegrieza akordeonists Uldis Vabulis, sniedzot koncertu vairāku stundu garumā un izdziedot visiem zināmas un mīļas latviešu estrādes (un ne tikai) dziesmas. Daži kungi, nespējot pretoties mūzikas ritmiem, uzlūdza dāmas uz deju. Pasākums izdevās tik sirsnīgs, ka iemītnieki par to runāja visu nedēļu un atceras vēl šobrīd.

Savukārt pirmais pavasara mēnesis marts, kurš gan šogad ir netipiski sniegots, nāk ar vēl kādiem jaukiem svētkiem – Starptautisko sieviešu dienu, kuru katru gadu atzīmējam arī pansionātā “Madliena”. Arī šogad Sieviešu dienā koncertu sniedza mūsu ilggadējais draugs mūziķis Normunds Jakušonoks. Pasākumu vēl jo īpašāku padarīja un dāmu sirdis aizkustināja Normunda Jakušonoka individuāls apsveikums katrai dāmai, pasniedzot skaistu tulpi. Viņu sejās atplauka neviltots smaids, un pēc koncerta ziedi vāzē vēl atgādina par šo skaisto kopābūšanu.

Gaidīsim saulainu pavasari un atkal būsim kopā nākamajos svētkos un notikumos!

 

Iemītnieku uzņemšana

Mēs uzņemam pensijas vecuma personas un invalīdus ar fiziska rakstura traucējumiem, kuriem nepieciešama diennakts sociālā aprūpe. Ja sociālo pakalpojumu nav iespējams nodrošināt uzreiz, mēs nodrošinām klientu reģistrēšanu rindā.
+371 65020920; +371 29226347
pansionats@ogresnovads.lv