2023.gads mūsmājās ir iesācies sirsnīgi / Aktualitātes

Apmeklētāju ievērībai!

Epidemioloģiskās drošības prasības un ierobežojumi pansionāta klientu tuvinieku apmeklējumiem*:
1. Tikšanās laiks laiks iepriekš jāsaskaņo pa tālruni 29226347, 65020922.
2. Apmeklētājam nav noteikta izolācija, apmeklētājs nav bijis ciešā kontaktā ar Covid-19 infekcijas slimnieku vai cilvēku, kurš atrodas mājas karantīnā, kā arī nav Covid-19 raksturīgo klīnisko simptomu un elpceļu infekcijas slimību simptomu.
3. Apmeklētājs 10 dienu laikā nav uzturējies Slimību profilakses un kontroles centra mājas lapā publicētajā valstī, uz kuru ir attiecināmi īpašie piesardzības un ierobežojošie pasākumi.
4. Apciemojums notiek atsevišķā tikšanās telpā vai ārtelpā (labos laika apstākļos).
5. Vienā apciemojuma reizē var ciemoties ne vairāk kā viena persona, izņemot, ja apmeklētāji ir vairāki vienā mājsaimniecībā dzīvojoši vienas ģimenes locekļi.
6. Tikšanās laikā jāievēro drošības pasākumi - 2m distance, medicīnisko aizsargmasku lietošana, roku dezinfekcija.
* atbilstoši Ministru Kabineta 2021.gada 28.septembra noteikumiem Nr. 662 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai"

Lūdzam tuviniekus, radiniekus un draugus būt saprotošiem un ievērot noteiktos ierobežojošos pasākumus, lai pasargātu no iespējas inficēt ar Covid–19 infekciju savus tuviniekus un citus pansionāta klientus, kā arī darbiniekus!

VTP "Madliena" administrācija

Pēc tumšas un drūmas 2022.gada nogales, kad svētku prieku laupīja slimošana, janvārī lustējāmies Ziemas ballē. Aizgaiņāt skumjās domas palīdzēja Madlienas kultūras nama līnijdeju kolektīva dejotājas, radot iespaidu, ka esam ierauti īstā sniegpārslu dejā. Pēc priekšnesumiem baudījām mielastu, dziedājām dziesmas, skaitījām dzejoļus, plēsām jokus, un sirsnīgā uzrunā visus sveica un stipru veselību Jaunajā gadā vēlēja iestādes direktore I.Rudzgaile.

Februāris izsenis zināms kā Sveču mēnesis, bet mūsdienās to biežāk dēvē par Mīlestības mēnesi. Un kurš gan ir teicis, ka seniori nesvin Valentīna dienu? Mēs svinam, un tāpēc jau savlaicīgi tika gatavots svētku tematikai atbilstošs telpu noformējums, radošajās nodarbībās tika zīmētas, krāsotas, līmētas un veidotas dažādas sirdis. Katram, kurš vēlējās, bija iespēja nofotogtafēties izveidotajā fotostūrītī. 14.februārī, tieši Valentīna dienā, īstu ballīti iegrieza akordeonists Uldis Vabulis, sniedzot koncertu vairāku stundu garumā un izdziedot visiem zināmas un mīļas latviešu estrādes (un ne tikai) dziesmas. Daži kungi, nespējot pretoties mūzikas ritmiem, uzlūdza dāmas uz deju. Pasākums izdevās tik sirsnīgs, ka iemītnieki par to runāja visu nedēļu un atceras vēl šobrīd.

Savukārt pirmais pavasara mēnesis marts, kurš gan šogad ir netipiski sniegots, nāk ar vēl kādiem jaukiem svētkiem – Starptautisko sieviešu dienu, kuru katru gadu atzīmējam arī pansionātā “Madliena”. Arī šogad Sieviešu dienā koncertu sniedza mūsu ilggadējais draugs mūziķis Normunds Jakušonoks. Pasākumu vēl jo īpašāku padarīja un dāmu sirdis aizkustināja Normunda Jakušonoka individuāls apsveikums katrai dāmai, pasniedzot skaistu tulpi. Viņu sejās atplauka neviltots smaids, un pēc koncerta ziedi vāzē vēl atgādina par šo skaisto kopābūšanu.

Gaidīsim saulainu pavasari un atkal būsim kopā nākamajos svētkos un notikumos!

 

Iemītnieku uzņemšana

Mēs uzņemam pensijas vecuma personas un invalīdus ar fiziska rakstura traucējumiem, kuriem nepieciešama diennakts sociālā aprūpe. Ja sociālo pakalpojumu nav iespējams nodrošināt uzreiz, mēs nodrošinām klientu reģistrēšanu rindā.
+371 65020920; +371 29226347
pansionats@ogresnovads.lv