Rotary un labo darbu nedēļa 2011

No 16. līdz 23. oktobrim Latvijā, jau trešo gadu pēc kārtas, tiek atzīmēta Labo darbu nedēļa, kuras laikā ikviens tiek aicināts sniegt palīdzību līdzcilvēkiem un vairot palīdzēšanas kultūru valstī. Tā nu sagadījās, ka šīs nozīmīgās nedēļas laikā Madlienas pansionātā ar īpaši noderīgām dāvanām ieradās labo darbu veicēji - Zviedrijas Rotari klubu apvienība un Rīgas Rotari klubs.

Šo klubu pārstāvji ieradās pansionātā ar ļoti noderīgām un nepieciešamām dāvanām – mobilo pacientu pacēlājiem, kuri atvieglos gan personāla darbu, gan arī pansionāta klienti saņems vēl kvalitatīvāku aprūpi. Ar šiem pacēlājiem ir iespējams pacelt klientu gan no sēdus, gan guļus stāvokļā, gan arī, ar speciālu celšanas siksnu palīdzību, iecelt klientu vannā un izcelt no tās.

Šajā projektā piedalījās Rotary Club of Filipstad, Rotary Club of Arboga, Rotary Club of Degerfors, Rotary Club of Fellingsbro, Rotary Club of Hällefors-Grythyttan, Rotary Club of Karlskoga, Rotary Club of Karlskoga Nobel, Rotary Club of Kungsör, Rotary Club of Lindesberg, Rotary Club of Nora un, protams, Rīgas Rotari klubs.

Madlienas pansionāta direktors Alvars Šteinbergs pateicās projekta dalībniekiem, pasniedzot Ogres novada domes Atzinības rakstus. Īpašs paldies šā projekta koordinatoriem Andrim Widuss no Filipstad Rotary Club un Inesei Priedniecei no Rīgas Rotari kluba.

Tikšanās laikā notika jauno pacēlāju prezentācija. Firmas Slaugivita pārstāve, ergoterapeite Gražina Kazlauske, demonstrēja jauno pacēlāju iespējas. Katram pacēlājam komplektā ir divas celšanas siksnas, kuras ir dažādu izmēru, lai varētu tās piemērot atbilstoši klienta svaram. Pēcpusdienā pansionāta aprūpes personāls uzsāka apmācības darbam ar jaunajām iekārtām un iemēģināja tās praksē.

Liels prieks par paveikto ir arī rotariešiem. Ar viņu atbalstu ir paveikts labs darbs – uzlabota Madlienas pansionāta klientu dzīves kvalitāte

Visu pansionāta „Madliena” klientu un darbinieku vārdā vēlos pateikt vislielāko paldies Rīgas Rotari kluba biedriem un visiem Zviedrijas Rotari klubu biedriem par lielo ieguldījumu mūsu klientu dzīves kvalitātes uzlabošanā.

. .

Jaunumi
summer.png