LU SZF aicina sagādāt projektoru Madlienas pansionātam!


LU SZF rīko akciju, kurā aicina ziedot naudu projektora iegādei Madlienas pansionātam. Pansionāri labrāt kopā skatītos filmas, taču veselības stāvokļa dēļ daudziem vecajiem cilvēkiem ceļojums uz kino ir par tālu un par ilgu. Savukārt sliktā redze ir iemesls, kāpēc nevar kopā skatīties filmas uz TV ekrāna – šādam nolūkam tas ir par mazu.

Pansionātam pieder DVD kolekcija, bet atpūtas telpā ir projekcijām piemērota, balta siena. Pietrūkst tikai projektora! Diemžēl pašvaldības iestādei nav iespējas pašai iegādāties šādu priekšmetu.

Projektors tiks lietots arī, lai skatītos pansionāru bilžu kolekcijas, kopā baudītu ceļojumu fotostāstus, kā arī citiem priekšnesumiem un aktivitātēm Madlienas pansionāru atpūtas stundās.

Ziedojumu konts:

Vispārējā tipa pansionāts “Madliena”
Reģ. Nr. 90000013574
A/S Swedbank
HABALV22 LV72HABA0551015294651

Kā maksājuma mērķi lūdzam norādīt “projektoram”

Lai popularizētu ziedošanas akciju, esam izveidojuši testu – izmēģini to!

https://www.playbuzz.com/luszfj10/redzes-tests-ar-latvie-u-kino

Tiklīdz vajadzīgā summa tiks saziedota, ziņosim par to! Ja kāda naudas summa paliks pāri, izmantosim to, lai papildinātu pansionāta filmu kolekciju.

LU Sociālo zinātņu fakultātes studenti jau vairākus gadus sadarbojas ar Madlienas pansionātu, lai sniegtu vairāk prieka cilvēkiem, kuri nespēj paši sevi nodrošināt un aprūpēt.


Jaunumi
summer.png