Pansionāta sadarbība ar Rotary turpinās

Vakar, 31.janvārī, Madlienas pansionātā ieradās Rotary kluba pārstāvji, lai klātienē pārliecinātos, kā tiek lietā likts iepriekšējā dāvinājuma arsenāls.
Pansionāts «Madliena» saņēmis brīnišķīgu Ziemassvētku dāvanu – 26 elektroniski regulējamās gultas. Kas patiesībā ir divu gadu sadarbības projekta ar Rotary klubu veiksmīgs un ārkārtīgi derīgs rezultāts. Rotariešu viesošanās pieder ne tikai pie īstenotā projekta obligātajiem nosacījumiem, bet kalpo arī kā lietišķs darījums nākamā projekta īstenošanā.
Pansionāta direktors Alvars Šteinbergs, kā allaž, darbīgā pacilātībā: «Viss, kas notiek, notiek uz labu. Tas, ka partneri paši redz, ko mēs šeit darām, ir ne vien patīkami, bet arī vajadzīgi, jo tādējādi gan viņi pārliecinās par sadarbības jēgu, gan arī mums sirds mierīga, ka abas puses apmierinātas. Turklāt pie reizes (arī tas ietilpst projekta obligāti veicamo darbu sarakstā) pārliecināsim Rotary pārstāvjus par nākamo mūsu aktuālo nepieciešamību. Ir nodoms iegādāties trīs (katrā ēkas stāvā pa vienam) mobilos pacēlājus, kas ievērojami atvieglos guļošo ļaužu pārvietošanu – no gultas ratiņkrēslā, no turienes vannā un citādi... Pēc šī nodoma īstenošanas partneri ieradīsies vēlreiz, lai pārliecinātos, kā jaunais aprīkojums strādā. Tā sakot, ja reiz esam šajā apritē iekšā, tad prieks par katru kustību lietas labā...»

Ogres Vēstis

Jaunumi
summer.png