Kampaņas "Uzslavē labu servisu 2014" norise!

No 1. līdz 31.martam jau 10 reizi norisināsies kampaņa „Uzslavē labu servisu!”. Labsserviss komanda sadarbībā ar galveno atbalstītāju Lattelecom aicina pastāstīt citiem par izcilu apkalpošanu ar kuru esi saskāries. Nav svarīgi mazs veikaliņš vai starptautisks uzņēmums, galvenais ir vēlme sniegt saviem klientiem labāko, tādēļ ikviens no ''Uzslavē labu servisu'' dalībniekiem ir pelnījis uzslavu par labu klientu apkalpošanu! Uzslavē arī Tu!

Šogad Uzslavē labu servisu kampaņai aprit 10 gadi, kas ir nozīmīgs laiks, lai kampaņas norisē ieviestu pārmaiņas. Šī gada jaunums ir kategorija ''Uzlavē labu e-servisu''. Dalībnieki, kuri iepriekšējā gadā pārstāvēja Valsts un pašvaldību sektora organizācijas ar šo iespēju ir pazīstami, bet privātā sektora uzņēmumiem šis ir jaunums. Ar ‘’Uzslavē labu e-servisu’’ mums ir iespēja ielūkoties plašajā virtuālās pasaules piedāvājumā un atrast labākos Latvijas e-pakalpojumu sniedzējus. Kā jau ik vienam ir zināms virtuālā vide komunikācijā ar patērētāju ir viena no veiksmīga biznesa pamatnosacījumiem.

Kampaņas ‘’Uzlavē labu servisu’’ partneris 1188 visiem 2014.gada kampaņas dalībniekiem sniedz iespēju integrēt savu uzņēmumu Latvijas kartē, kurā ikviens interesents atverot attiecīgā uzņēmuma ikoniņu var iepazīties ar detalizētu informāciju par šo uzņēmumu, kā arī novērtēt to 5 zvaigžņu skalā. Šāds rīks gan kampaņas dalībniekiem, gan patērētājiem sniegs iespēju iepazīties tuvāk un izmantot ģeogrāfiski pieejamāko pakalpojuma sniegšanas vietu.

Integrētā karte nav vienīgais jaunums, vai drīzāk patīkama atkalredzēšanās, no 1188 puses. Labsserviss komanda kopā ar stratēģisko partneri Lattelecom ir vienojusās par uzslavu sistēmas paplašināšanu, lai tā kļūtu pieejamāka vēl plašākai auditorijai, pievienojot jau esošajiem rīkiem, iespēju uzslavēt uzņēmumu sūtot sms uz tālruni 1188. Papildus šī gada kampaņā darbosies jau ierastie uzslavu izteikšanas rīki – anketas aizpildīšana pakalpojuma sniegšanas vietā, anketa www.labsserviss.lv un zvans uz informatīvo tālruni 1188.

2014.gada kampaņā tiks integrēts rīks Recommy.com, kas sniedz iespēju jebkuram kampaņas dalībniekam divus mēnešus bez maksas izmantot rekomendācijas indeksa sniegtos pakalpojumus. Recommy.com ir web vidē integrēts rīks ar kura palīdzību uzņēmumam ir iespēja novērtēt un rekomendēt savu sadarbības partneru sniegtos pakalpojumus. Apkopojot iesniegtās rekomendācijas tiks noskaidroti visvairāk rekomendētie uzņēmumi Latvijā 2014.gadā, nominācijā ‘’Visvairāk rekomendētie uzņēmumi Latvijā 2014’’.

Laba servisa mēnesim noslēdzoties, 11.aprīlī tiks noskaidroti tie Latvijas uzņēmumi, kas ir snieguši augstākās kvalitātes apkalpošanu. Vērtējumu veidos klientu, ekspertu un kvalitatīva pētījuma veikts vienots atspoguļojums par servisa kvalitāti. Šie uzņēmumi tiks īpaši izcelti un apbalvot ar Labsserviss.lv kvalitātes zīmi “Klienti mūs uzslavē 2014”. Un Labsserviss.lv atzinīgi novērtēs visus kampaņas dalībniekus izsniedzot atzinības diplomus par aktīvu iesaisti projektā, jo tikai kopā mēs varam sasniegt labākus rezultātus un celt klientu servisa kvalitāti Latvijā!

Kampaņā jau trešo gadu piedalās arī Madlienas pansionāts.

www.labsserviss.lv
Jaunumi
summer.png