Uzslavē labu servisu! 2013

12.aprīlī noslēdzas visLatvijas klientu servisa kvalitātes uzlabošanas kampaņa „Uzslavē labu servisu!“ ar apbalvošanas ceremoniju, kas tiks raidīta tiešraidē www.uzslave.lv portālā, lai jebkuram kampaņas dalībniekam – gan uzņēmumu dabiniekiem, gan sabiedrībai būtu iespēja vērot svinīgo noslēgumu un saņemt pozitīvo dvesmu, ko tā sniegs.

Visu marta mēnesi sabiedrība vērtēja labo klientu servisu un uzlsavēja uzņēmumus un valsts, pašvaldību iestādes portālā www.uzslave.lv Paralēli saņemtajām uzlsavām norisinājās ekspertu vērtējumi, ko veica Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija. Savukārt Labsserviss.lv sadarbībā ar DIVE Latvija visu marta mēnesi veica vērienīgo klientu servisa kvalitātes pētījumu “Slepenais pircējs”. Šobrīd gan sabiedrības uzslavas, gan kvalitātīvais vērtējums ir apkopots un ir noskaidroti labākie klientu servisa sniedzējus Latvijā, kas tiks apbalvoti 12.aprīlī apbalvošanas ceremonijā!

Kā iepriekš ziņots, šogad kampaņā piedalās 171 uzņēmums pārstāvot vairāk kā 1450 klientu apkalpošanas vietas visā Latvijā. Tai skaitā 30% dalībnieku pārstāv Rīgu, 20% Vidzemi, 18% Kurzemi un 16% dalībnieku pārstāv gan Zemgali, gan Latgali. Organizatori informē, ka cilvēki uzslavējuši konkrētus klientu servisa darbiniekus, kā arī novērtējuši uzņēmumus par to sniegto profesionālo apkalpošanu, uzslavējuši par pozitīvu attieksmi, sirsnību un iejūtību risinot dažādas problēmsituācijas. Ar uzslavām aicinām iepazīties mājas lapā www.uzslave.lv un vērot tiešraidi, lai pirmie uzzinātu par rezultātiem!

Jaunumi
summer.png