Uzslavē labu servisu! 2013

Kampaņas „Uzslavē labu servisu!” organizatori sadarbībā ar galveno partneri Lattelecom informē, ka 9 gadu laikā kopš Latvijā norisinās kampaņa „Uzslavē labu servisu!”, šogad uzņēmumi piesakās nekā jebkad. Reģistrācijas tiek saņēmtas no visas Latvijas, pārstāvot dažādas nozares – gan no uzņēmumiem, kas sniedz pakalpojumus privātpersonām (B2C), gan no uzņēmumiem, kas sniedz pakapojumus uzņēmumiem (B2B), gan arī no valsts un pašvaldību iestādēm.

Uz doto brīdi reģistrējušies šādi dalībnieki (alfabētiskā secībā): Āgenskalna klīnika, Akvedukts, Apavi 40+, lielo izmēru apavu veikals, Avis Budget grupa, Banku augstskola, BIGBANK, BTA, Būvniecības ABC, Capital, City Fitness, CVO Recruitment, Daily, Daily Café, Daily Special Café & Restaurant, Dobeles novada pašvaldība, GRIFS AG, GROS AUTO, Hotel Jelgava, Jēkabpils - labo pārmaiņu pilsēta!, Jelgavas komunālie pakalpojumi, KID*, Kocēnu novada dome, KOLONNA HOTELS GROUP, Komerccentrs DATI grupa, KRASSKY, Lattelecom, Latvijas Republikas Patentu valde, Latvijas Universitāte, LIDO, Lombards24, Mana Pasta Stacija, McDonald's, Mobilly, Multikino, Narvesen, Nissan, Officeday, Olympic Casino, Oriflame, Pansionāts "Madliena", Park Hotel Latgola, Pica Lulū, Priekuļu novada pašvaldība, Restorāns - Bārs Plate, Ribs&Rock, Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcija, Rīgas pilsētas būvvalde, Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskā bibliotēka, Royalkids.lv, Rundāles novada dome, SEB banka, Secure, Seesam, Sigulda aizrauj!, Starptautiskā lidosta "Rīga", STEIKU HAOSS, TAVEX Zelts&Valūta, tp Alfa, Valmiermuižas alus, Valsts Zemes Dienests, Volvo Trucks, VTU VALMIERA, Zivju Restorāns Le Dome

Kampaņā „Uzslavē labu servisu!” vēl šonedēļ var iesaistīties jebkurš uzņēmums, kas sniedz pakalpojumu privātām personām (B2C) vai B2B uzņēmumiem, kā arī aicināta iesaistīties jebkura valsts un pašvaldības iestāde. Pieteikšanās notiek līdz 15.februārim, nosūtot pieteikuma anketu, ko var atrast mājas lapā www.uzslave.lv. Kampaņas laikā apkalpošanas vietās martā tiek izvietoti kampaņas atribūti, kas pauž aicinājumu "Uzslavē labu servisu!". Turpat norādīti arī veidi, kā jebkurš klients var uzslavēt apkalpošanu – internetā, zvanot uz 1188 vai pašā apkalpošanas vietā. 12.aprīlī tiks noteiktas un paziņotas uzslavētākās iestādes un uzņēmumi.

Šo kampaņu veido divas vienlīdz būtiskas sadaļas – sabiedrības uzslavas, kas tiek izteiktas visu marta mēnesi par dalībnieku, kas snieguši izcilu klientu servisu, un klientu servisa novērtējums, ko veic sadarbības partneris DIVE Latvija, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas eksperti. Šis būs visLatvijas vērienīgs pētījums, kurā piedalās kampaņas dalībnieki un rezultāti tiks prezentēti kampaņai noslēdzoties.

Marta mēnesim noslēdzoties, 12.aprīlī tiks noskaidroti Latvijas uzņēmumi un iestādes, kas sniedz izcilu klientu servisu, ko atzinīgi novērtējusi sabiedrība un eksperti caur kvalitatīvo novērtējumu. Šie uzņēmumi tiks īpaši izcelti un apbalvot ar Labsserviss.lv kvalitātes zīmi “Klienti mūs uzslavē 2013”. Un Labsserviss.lv atzinīgi novērtēs visus kampaņas dalībniekus izsniedzot atzinības diplomus par aktīvu iesaisti projektā, jo tikai kopā mēs varam sasniegt labākus rezultātus un celt klientu servisa kvalitāti Latvijā!

Ogres Novads
Jaunumi
summer.png