Sabiedrība aktīvi iesaistās kampaņā „Uzslavē labu servisu!”

Jau astoto gadu no 1.līdz 31.martam visā Latvijā norisinās kampaņa „Uzslavē labu servisu!”, kurā šogad aktīvi iesaistās plaša sabiedrības daļa - tikai interneta vidē vien saņemtas jau vairāk kā 8 000 uzslavas.

Nu jau vairāk kā divas nedēļas Labsserviss.lv komanda sadarbībā ar Servisa patroniem Swedbank un Lattelecom aicina jebkuru Latvijas iedzīvotāju iesaistīties kampaņā „Uzslavē labu servisu!” un novērtēt labu apkalpošanu vai izteikt savu atzinību jebkuram klientu apkalpošanas jomā strādājošam darbiniekam.

Kā jau ziņots, šogad pieteicies rekordliels skaits uzņēmumu, kas sniedz pakalpojumus privātām personām, B2B uzņēmumi un valsts un pašvaldības iestādes no visas Latvijas – 176 uzņēmumi un iestādes ar gandrīz 2000 klientu apkalpošanas vietām visā Latvijā, ko ikviens klients marta mēnesī var uzslavēt par kvalitatīvu klientu apkalpošanu. Kampaņā piedalās bankas, veikali, viesnīcas, ēdināšanas, apdrošināšanas uzņēmumi, valsts un pašvaldību iestādes, augstskolas un daudzu citu nozaru pārstāvji.

Organizatori informē, ka cilvēki uzslavē konkrētus klientu servisa darbiniekus, kā arī novērtē uzņēmumus par to sniegto profesionālo apkalpošanu, uzslavē par pozitīvu attieksmi, sirsnību un iejūtību risinot dažādas problēmsituācijas.

„Kādā vēlā novembra otrdienas vakarā, kad ritēja jau desmitā stunda, man un manai meitenei radās iekāriens uz gardajiem Ze Donats virtuļiem. Skāde, ka viņiem darba laiks jau vairāk kā stundu atpakaļ beidzies. Cerību pilni tomēr mēģinājām viņus sazvanīt un tavu laimi - tur tomēr vēl atradās kāds čakls rūķītis, kurš bija ar mieru aplaimot mūs ar burvīgajiem virtuļiem desmitos vakarā Ķengaragā. Milzīgs paldies :)”

„Pateicos par šo kurjeru, kurš izdarīs visu, lai tikai klients saņemtu preci, jo šodien mani sameklēja, kad telefonu nedzirdēju, mājās nebiju, kaimiņi pateica, kur strādāju un tajā bridī, kad atbrauca šis kurjers, manis tur ari nebija. Galu galā man piezvanīja mans priekšnieks un ziņoja, ka Tevi meklē kāds kurjers ar paciņu rokas. Tāpēc vēlos pateikties šim kurjeram par to, ka es neatrados tur, kur vajadzēja un sameklēja mani, lai atdotu paciņu, kuru īstenībā ļoti gaidīju, paldies viņam ....INGA!!!”

„Vakar bijām uz kino, 3D filmu. Smaidīgā meitene mums izmeklēja tās labākās brilles, dzīvespriecīgi novēlēja patīkamu skatīšanos un ziniet, garastāvoklis uzreiz uzlabojās. Teicu, ka uzslavēšu, ja lasi, sveiciens Tev, Ance. :)”

Visu marta mēnesi kampaņas dalībnieku sniegto klientu servisa profesionālo izvērtējumu veiks servisa kvalitātes uzlabošanas kompānija "DIVE Latvija", novērtējot to ar "Noslēpumainās iepirkšanās" pētījuma palīdzību. Kampaņas noslēgumā tiks apkopotas uzslavas un DIVE Latvija vērtējums un 8.aprīlī tiks paziņoti uzslavētākie uzņēmumi Latvijā.

Labsserviss.lv sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) arī šogad noteiks ne tikai uzņēmumu - uzvarētāju B2B kategorijā, bet arī sabiedrībai un uzņēmumiem draudzīgāko valsts un pašvaldības iestādi, aktualizējot klientu servisa jautājumu tieši publiskā sektora iestādēs un organizācijās. Šogad organizatori ir papildinājuši nominācijas un sadarbībā ar Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju (LIKTA) nominēs „Sabiedrībai draudzīgāko valsts vai pašvaldību iestādi e-pakalpojumos” un „Uzņēmumiem draudzīgāko valsts vai pašvaldību iestādi e-pakalpojumos”.

Kampaņa organizē: Labsserviss.lv un Idea House events
Servisa patroni: Swedbank un Lattelecom
Īpaši atbalsta: Rīgas dome, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un DIVE Latvija
Lieldraugi: Draugiem.lv un McĀbols
Informatīvi atbalsta: 1188, LIKTA, VARAM, LETA, Nozare.lv, Lursoft.lv, Zo.lv, News.lv, DPD Latvija. Market Media, calis.lv, uzslavas.lv, IrLiepaja.lv, plz.lv, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija, Latvijas Privāto investoru asociācija, Līdere, Jelgavas pašvaldība, Valmieras pašvaldība, Tvnet.lv, Star FM, Latvijas reitingi, cv.lv

LABI VĀRDI VAIROS LABUS DARBUS!

Informāciju sagatavoja:
Unda Krieviņa, Labsserviss.lv vadītāja Latvijā,
SIA Idea House Valdes priekšsēdētāja
Mob.: +371 28355828, unda@ideahouse.lv

UZSLAVĒ LABU SERVISU ŠEIT!
Jaunumi
summer.png